Відкрита лекція “Як відкрити бар під час війни”

29 березня 2024 року на кафедрі Готельно-ресторанного бізнесу відбулася выдкрита лекція нашого випускника, Артема Василенка, який, незважаючи на виклики війни, зумів відкрити власний бар в Одесі. Лекція на тему “Як відкрити бар під час війни?” стала відвертим розповіддю про всі труднощі та перепони на шляху до мрії.

Артем, випускник ОНТУ за спеціальністю “Готельно-ресторанна справа”, поділився зі студентами своїм багатим досвідом. Він розкрив секрети успішного управління бізнесом в складних умовах, розповів про свої “факапи”, виклики та, звичайно, перемоги, які допомогли йому не тільки вижити, а й процвітати в цей непростий час.

Зустріч пройшла у гібридному форматі, зібравши в аудиторії та онлайн через ZOOM не тільки студентів, але й усіх охочих дізнатися, як втілити свою мрію у реальність, навіть коли обставини здаються непереборними. Ця лекція стала важливим нагадуванням про те, що з вірою в себе, наполегливістю та готовністю долати перешкоди можна досягти будь-якої мети.

Артем Василенко не лише поділився своїм успішним досвідом, але й мотивував студентів ніколи не здаватися, шукати нестандартні рішення та йти до своєї мети, незважаючи на всі виклики. Його історія стала втіленням непохитної віри в себе та свою мрію.

photo_2024-03-26_22-15-03

photo_2024-04-08_16-04-45 photo_2024-04-08_16-04-45 (3) photo_2024-04-08_16-04-45 (2)